Επιτυχούσα στον 76ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό στα Μαθηματικών "Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ", που πραγματοποιήθηκε στις 16/1/2016, ήταν από το σχολείο μας η μαθήτρια Μπουλουγούρη Κωνσταντίνα - Ασπασία του τμήματος Γ3.
Επιτυχούσες στον Διαγωνισμό "ΘΑΛΗΣ" που πραγματοποιήθηκε στις 14/11/2015 ήταν από το σχολείο μας οι μαθήτριες:
Μπουλουγούρη Κωνσταντινα - Ασπασία (Γ3)
Παρθενίου Αθανασία (Γ2)
Ποτόγλου Ελένη - Ιωάννα (Γ3)