Σας προσκαλούμε να μας τιμήσετε με την παρουσία σας στη γιορτή του 1ου Γυμνασίου Βριλησσίων για την επέτειο της εθνικής παλιγγενεσίας, που θα γίνει στο σχολείο μας την Πέμπτη 24 Μαρτίου και ώρα 9:00.
Από τη Διεύθυνση
Σας προσκαλούμε να μας τιμήσετε με την παρουσία σας στη γιορτή του 1ου Γυμνασίου Βριλησσίων για την επέτειο της εθνικής παλιγγενεσίας, που θα γίνει στο σχολείο μας την Πέμπτη 24 Μαρτίου και ώρα 9:00.
Από τη Διεύθυνση